zavřít

Definitivní, značně vylepšená edice The Bard’s Tale IV: Director’s Cut vyjde příští měsíc

PlayStation 4 Windows PlayStation 2 Xbox MAC Xbox One Linux PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Téměř po roce od vydání dobrého, ale bohužel ne skvělého dungeon crawlerového RPG The Bard’s Tale IV: Barrows Deep se všichni čekatelé dočkají obřího updatu, který hru vylepší po technické stránce a přidá i nový obsah. V obchodech se zároveň objeví verze The Bard’s Tale IV: Director’s Cut určená pro nové hráče.

Tučný update přidá endgamovou kapitolu s hodinami dalšího obsahu, narazíte na nové nepřátele, naleznete další předměty a zbraně, budete koukat na lepší uživatelské rozhraní, souboje už nebudou tak nevybalancované, při tvorbě postavy budete mít bohatší možnosti, hru si zahrajete na nových obtížnostech a na všech platformách bude možné hrát na gamepadu.

Tento update dostanou všichni majitelé hry zdarma v podobě nové položky na Steamu nazvané The Bard’s Tale IV: Director’s Cut. Pokud jste si pořídili jen základní hru, dostanete novou verzi v její standardní edici. Pokud jste sáhli po edici Premium, Platinum či Ultimate, nebo pokud jste backery kickstarterové kampaně, tak dostanete novou verzi v deluxe edici.

Obsah nových edic naleznete na obrázcích níže, přičemž konzolové verze si musí vystačit se standardní edicí bez digitálních doplňků.

The Bard’s Tale IV: Director’s Cut vyjde digitálně 27. srpna na PC, Macu, Linuxu, PlayStationu 4 a Xboxu One a bude součástí předplatného Xbox Game Pass na počítačích s Windows a konzoli od Microsoftu. 6. září ještě dorazí fyzické kopie pro obě konzole.

STEAM_STANDARD_600px

STEAM_DIGITALDELUXE_600px

Tagy: RPG dungeon herní série dungeon crawler

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.