zavřít

Dead „Dark Souls“ Cells neumí jen brnkat na nervy, ale i polechtat bránici

PlayStation 4 Windows MAC VITA Xbox One Linux PS4 Pro Switch Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Kdo řekl, že umírání nemůže být zábava? Jistě, prožívat pořád dokola jeden a ten samý, nebo velice podobný okamžik před smrtí asi není žádný med, ale když se taková příhoda vyvede v kresleném stylu s adekvátním zvukovým doprovodem, je z toho povedená taškařice. Takové video pak má jediný cíl – nalákat potenciální zákazníky na zítřejší vydání.

Dead Cells po 15 měsících opouští předběžný přístup jako skvěle uzrálá rubačka, což není jen můj názor, ale myslí si to dalších 94 % hráčů z 15 446 hodnotících na Steamu. Dead Cells tedy nepotřebuje uspět. Už dávno uspěla ve své rozpracované verzi. Hra zaujme krásně přístupnou hratelností, kde za vlastní chyby platíte vlastním životem.

Nové video v ničem nelže. Skutečně jste zelený sliz, který se po každé smrti vyvalí z kanálu, zaleze si do mrtvé schránky nějakého dobrodruha a doslova bezhlavě se vrhá do obrovského nebezpečí kvůli nějakým článkům/buňkám. Hlavně nebuďte naivní. I když se prvních pár nepřátel nezdá jako překážka, postavte je vedle sebe tři a najednou jste zase zelený sliz, co se plazí do vyschlého brnění.

Dnes je Dead Cells ještě v předběžném přístupu na Steamu za 25 eur, přičemž cena plné hry by se po zítřejším opuštění early accessu ještě mohla, ale také nemusela zvednout. Zajímavě vypadá balíček nazvaný „Not a Metroidvania“, ve kterém kromě Dead Cells najdete další podobné a podobně skvělé hry – Salt and Sanctuary, Sundered a Guacamelee!. Balíček vás vyjde na 62 eur a slibuje, že díky němu ušetříte 20 %.

Tagy: akční fantasy RPG plošinovka roguelike

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.