zavřít

Dáte šanci dalším vláčkům? Blíží se tycoon Railroad Corporation

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Railroad Corporation nebude z těch her, které se zakopou v early accessu na několik let. Tvůrcům ze studia Corbie Games stačil pouhý půlrok na dokončení hlavní kampaně, takže se do dalšího vlakového tycoonu, který nevypadá vůbec špatně, pustíte už v průběhu listopadu.

Konkrétní datum je stále tajemstvím, ale snad stačí vědět, že není daleko. A zjevně je nač se těšit. Když Railroad Corporation vstoupila v květnu do předběžného přístupu, nabízela jen jednu kapitolu kampaně s několika misemi. Od té doby se dočkala nových misí, několika dalších map, multiplayeru a sandboxového módu.

I tak na hráče čeká ještě spousta dalšího obsahu. Plná hra dodá druhou kapitolu hlavní kampaně s dalšími misemi a mapami a kromě kampaně, sandboxu a multiplayeru otestujete své korporátní dovednosti v módu výzev. Tedy budete-li chtít a pustíte se do hry, která má už teď pěkné hodnocení na Steamu.

Tagy: strategie vlaková doprava tycoon manager

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.