zavřít

Akční RPG podle Hobita vyvíjí autoři F.E.A.R.

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

Bývalý blog Superannuation přišel se zprávou, že vývojářské studio Warner Bros Games Seattle momentálně pracuje na herní adaptaci filmu Hobit: Část první v podobě akčního RPG. Bezesporu nejočekávanější snímek letošního roku přijde do kin koncem roku a měla by ho doprovodit kvalitní hra - v tomto případě nikoliv jen od nějakého řadového studia WB, nýbrž v podstatě od Monolith.

Někdejší autory F.E.A.R.F.E.A.R. 2 nebo obou dílů Condemned Warneři koupili už v roce 2004. Podle Superannuation dnes bývalí členové Monolithu tvoří právě pobočku WB Games Seattle. Před Hobitem měli rozpracovaný projekt, který dost možná souvisel s filmovou ságou Batman, ale patrně nedostal zelenou a tak nikdy nevstoupil ani do vývoje. Místo toho Monolith stvořil multiplayerovou skoro-batmanovskou střílečku Gotham City Impostors, která se opravdu nepovedla, jak se brzy dočtete v naší recenzi.

Tagy: akční adaptace

Zdroje: Superannuation

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.