Satisfactory na Steamu za měsíc prodalo čtvrtinu všech kopií

7. 7. 2020 10:41 | Bleskovky | autor: Patrik Hajda |

Tvůrci výborné simulace tovární výroby Satisfactory se naposledy pochlubili čísly z prodejů před rokem, když po třech měsících v Epic Games Storu pokořili milník 500 tisíc prodaných kopií hry. Nedávno skončila časová exkluzivita Epicu a Satisfactory se konečně vydalo i na Steam. Jak si tam vede po prvním měsíci?

Znamenitě! Hra k 30. červnu stihla prodat slušných 367 601 kopií a prodává se zde rychleji než v Epic Games Storu. Může za to ale spousta faktorů. Samozřejmě ten, že Steam má mnohem větší základnu zákazníků, ale také ten, že si hra během roka udělala dobré jméno, vylepšila se, a na Steamu byla (a stále je) ve slevě (v Epicu přišla první sleva později).

Prodeje v Epic Games Storu se za uplynulý rok téměř zdvojnásobily. Konkrétně jde o 958 917 prodaných kusů, a protože vás nechci trápit sčítáním, tak tady máte konečné číslo značící obrovský úspěch hry – 1 326 518 prodaných kopií napříč oběma obchody. A to je Satisfactory stále v early accessu. A co teprve, kdyby se časem dostalo i na konzole… Že jde skutečně o famózní hru, si přečtěte v našich dojmech.

Nejnovější články