zdroj: Sony

Příběh Milese Moralese bude spíš spin-off k původnímu titulu než plnohodnotná dvojka

12. 6. 2020 12:21 | Bleskovky | autor: Patrik Hajda |

Sony včera odhalila novou hru navazující na fenomenálního Spider-Mana z roku 2018. Jenže jak se ukázalo, ve skutečnosti nejde o plnohodnotnou dvojku, jak jsme si všichni mysleli. Šéf evropského byznysu v Sony Interactive Entertainment Simon Rutter prozradil webu The Daily Telegraph (díky Eurogameru), že jde spíš o rozšíření původní hry.

„Myslím, že tomu můžete říkat rozšíření a vylepšení předchozí hry,“ říká Rutter a dodává, že rozšiřujícím elementem je sám Miles Morales, ale zároveň došlo k vylepšení hry jako takové i jejího enginu využívajícího možností PlayStationu 5.

Spider-Man: Miles Morales by tedy mohl být něčím, čím byl Uncharted: The Lost Legacy pro sérii Uncharted a Dishonored: Death of the Outsider pro sérii Dishonored. A když je to tak, tak by nebylo od věci vydat i vylepšenou verzi původního Spider-Mana na PlayStatinou 5, co říkáte?

Pokud bych si měl zaspekulovat, tak podle mě se na skutečné dvojce s Peterem Parkerem teprve dělá a až v ní se ukáže Harry Osborn se symbiontem Venom, zatímco Miles Morales bude koncem letošního roku řešit úplně jiné padouchy a Petera Parkera uvidíme maximálně v cutscénách.

Nejnovější články