zavřít

Ztracené Expedice do Far Cry 3 dostaly vlastní trailer

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Jestli ještě pořád váháte, zda si Far Cry 3 předobjednat, nebo radši počkat na vánoční slevy na Steamu, tak právě pro vás připravili tvůrci nejnovější trailer. Ten vám připomene, že s předobjednávkou dostanete bonusový materiál The Lost Expeditions, který vám do hry, alespoň podle tvůrců teda, přidá 40 minut hratelnosti navíc. Ztracené Expedice obsahují dvě mise, které v klasickém Far Cry 3 nenajdete - The Forgotten Experiment a Ignition in the Deep.

Navíc k tomu dostanete signální pistoli, kterou budete moct využívat i v multiplayerových módech. Těžko soudit z tak kratičkého traileru, ale vypadá to na prostřílení se z nějakého podzemního komplexu. Ať už tunel nebo ne, 40 minut navíc je 40 minut navíc a je to jen k předobjednávce. Dá se ale pochopitelně očekávat, že se The Lost Expeditions, objeví i nějakou dobu po vydání jako samostatné DLC za pár kaček pro všechny. Far Cry 3 u nás vyjde už příští měsíc, 30. listopadu, na všechny tři platformy.

Tagy: akční multiplayer dlc FPS first person

Zdroje: YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.