Za pár dní se budete moci zase drápat z bahna ve Spintires: MudRunner
zdroj: Archiv
Video

Za pár dní se budete moci zase drápat z bahna ve Spintires: MudRunner

27. 10. 2017 18:00 | autor: Adam Homola |

S jídlem roste chuť a po překvapivém úspěchu, kdy původní Spintires prodala jen na PC přes milion kusů, se pokusí dostat k dalším milionům hráčů i na konzolích. A to formou jakéhosi remasteru, či definitivní verze hry chcete-li, Spintires: MudRunner. Ta vyjde už 31. října a nový trailer níže vám hezky připomene co že je na téhle specifické simulaci tak zajímavého.

Především jde o souboj s přírodou a jejími elementy, kdy vás potrápí někdy voda, někdy skály či kameny, ale nejčastěji asi bahno. To umí vývojáři docela efektivně simulovat a navodit tak pocit, který zažívají někteří řidiči podobně velkých vozidel.

Hra ale není jen o převážení obrovského nákladu nehostinnou krajinou. Někdy musíte dostat z bryndy jiné auto, nebo přejet ne zrovna klidnou řeku v malém terénním vozidle. Všemožných prekérních situací nabídne hra až až, včetně sandboxového módu, kdy je cesta krajinou na vás, nikoliv na designérech.

Spintires: MudRunner nabídne vedle původní hry v hezčím balení i trochu nového obsahu, ovšem jádro hry zůstává. Tím není nic jiného než pokročilý fyzikální engine simulující všechno od paliva, přes pneumatiky, až po vegetaci. Hra vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One a pokud původní verzi vlastníte na první jmenované platformě, můžete pořídit MudRunner o polovinu levněji.

zdroj: Archiv

Nejnovější články