zavřít

Z adrenalinové futuristické jízdy Distance přechází oči

Windows MAC

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Milovníci WipeOutu se prostě musí těšit na šílenou, psychedelickou letojízdu v Distance. Hra, který už dříve úspěšně završila svůj kickstarterový projekt, se nyní prezentuje dalším videem (uvnitř článku), na jehož záběrech si budete moci prohlédnout dynamický a adrenalinový průlet tratí, ve které se gravitace mění rychleji než to stíhá lidské oko sledovat.

Tvůrci, kteří stojí za freewarovkou Nitronic Rush, tentokrát představují další dávku záběrů z pre-alfy Distance, které ale už teď vypadají skvěle, i když střídání agresivních barev by nejednoho epileptika srazilo na kolena. Na záběrech zaujme hlavně rychlost a nutnost vnímat měnící se perspektivu i gravitaci, potažmo chytrá pomůcka na kapotě vašeho auta (?), která naznačuje, kam vás přitažlivost bude asi táhnout. Distance prostě vypadá ve své jednoduchosti velmi sympaticky.

...

 

Tagy: sci-fi Závodní

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.