zavřít

Warface vám dovolí úpravu zbraní kdykoliv během hry

Windows

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Multiplayerová free-to-play střílečka Warface od Cryteku si v Rusku užívá docela velkou popularitu a chystá se i do jiných koutů světa. Už jsme tu měli trailer z uzavřené bety, ale teď se můžeme podívat na něco mnohem konkrétnějšího. V novém traileru vám tvůrci předvedou možnosti úpravy zbraní. Ty jsou v kdejaké hře, ale Warface jde o krok dál a příjemným způsobem to zjednodušuje a zrychluje. Úpravy jsou tak víc přímočaré a hlavně je můžete dělat kdykoliv. Na video se můžete podívat po rozkliku:

Nemusíte tak čekat na konec zápasu nebo na smrt. Kdykoliv můžete na zbraň přidělat tlumič, nůž, optiku nebo něco jiného. Ve výsledku se tak můžete lépe a rychleji přizpůsobovat novým situacím a hrozbám, která vás na bojišti mohou potkat. A kdyby vám to ztvárnění úpravy zbraní přišlo povědomé, tak ano, jako by to z Crysis vypadlo. Ale to vůbec nevadí - když něco dobře funguje, netřeba to měnit. Warface už má za sebou uzavřenou betu a za nedlouho by měl dojít ke spušění hry v Americe i Evropě.

Tagy: online akční free-to-play FPS first person

Zdroje: VG247,YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.