zavřít

Vývojářský deník God of War: Ascension mluví o problémech

PlayStation 3

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jedno z těch lepších videí, které se věnují procesu výroby hry, dodali tvůrci God of War: Ascension. Masivní making of video vám ukáže, jaké nástrahy spočívají v tvorbě levelů pro zbrusu nový multiplayer v rámci série God of War.


Od kolizí hráčské postavy s kyklopem na pozadí, přes otázku, jak moc kyklopa v rámci samotné hry více hráčů zdůraznit a přitom ne něj nestrhnout pozornost, až po samotný problém s fixací jednotlivých kamer, které musí poskytovat hráči dostatečný přehled a zároveň jim nesmí vadit design úrovně. Pořád mám o multiplayeru lehké pochyby, ale pokud se mu podaří zkombinovat týmovou hru s akčností kampaně, mohla by to být dobrá zábava.

Tagy: akční fantasy multiplayer making of

Zdroje: US PlayStation blog

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.