Vývojářský deník Ghost Recon Online představuje povolání
zdroj: Archiv

Vývojářský deník Ghost Recon Online představuje povolání

20. 1. 2012 10:36 | Video | autor: Aleš Smutný |

Primárně představením tří hlavních povolání je čerstvý vývojářský deník k...

Primárně představením tří hlavních povolání je čerstvý vývojářský deník k multiplayerové akci Ghost Recon Online. Nicméně představená je celá škála funkcí. Kupříkladu je tu předvedeno široké spektrum možností v upravování vlastních zbraní i výstroje. Když se díváte, jak si jde pohrát se zbrojí, nejde se ubránit určitému entusiasmu ohledně potenciálu tohoto titulu.


Stejně tak budete moci postupně vylepšovat jednotlivé vlastnosti a schopnosti vojáka v rámci jeho povolání. Prvním povoláním je Recon, tedy průzkumník a v konečném důsledku klasický, už trochu obehraný sniper. Kromě sniperky ale má i poboční SMG a aktivní kamufláž, což je věru zrádný prvek, jak vám potvrdí hráči Killzone 3. Specialista je šikula pro každou situaci, umí kolem sebe vytvořit ochranné pole i vysávat energii z protivníkových schopností.

Posledním do skupiny je pak Assault, klasické kladivo každé multiplayerovky. Nejvíce zaměřen na ryzí ofenzivu těží z pozice jakéhosi akčního střílečkového tanka. Každopádně, nejatraktivněji vypadají široké možnosti úprav zbraní. Kdo by si rád nevytvořil vlastního střelného mazlíčka se všemi drobnými detaily?

zdroj: Archiv

Nejnovější články