zavřít

Vývojářský deník Ghost Recon Online představuje povolání

Windows Wii U

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Primárně představením tří hlavních povolání je čerstvý vývojářský deník k...

Primárně představením tří hlavních povolání je čerstvý vývojářský deník k multiplayerové akci Ghost Recon Online. Nicméně představená je celá škála funkcí. Kupříkladu je tu předvedeno široké spektrum možností v upravování vlastních zbraní i výstroje. Když se díváte, jak si jde pohrát se zbrojí, nejde se ubránit určitému entusiasmu ohledně potenciálu tohoto titulu.


Stejně tak budete moci postupně vylepšovat jednotlivé vlastnosti a schopnosti vojáka v rámci jeho povolání. Prvním povoláním je Recon, tedy průzkumník a v konečném důsledku klasický, už trochu obehraný sniper. Kromě sniperky ale má i poboční SMG a aktivní kamufláž, což je věru zrádný prvek, jak vám potvrdí hráči Killzone 3. Specialista je šikula pro každou situaci, umí kolem sebe vytvořit ochranné pole i vysávat energii z protivníkových schopností.

Posledním do skupiny je pak Assault, klasické kladivo každé multiplayerovky. Nejvíce zaměřen na ryzí ofenzivu těží z pozice jakéhosi akčního střílečkového tanka. Každopádně, nejatraktivněji vypadají široké možnosti úprav zbraní. Kdo by si rád nevytvořil vlastního střelného mazlíčka se všemi drobnými detaily?

Tagy: online akční multiplayer making of

Zdroje: CVG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.