zavřít

Vývojářský deník Forza Horizon ukazuje Colorado

Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Kouzlo, jímž chce Forza Horizon hráče očarovat, je rozlehlý svět, kde není problém jet kamkoliv a závodit s kýmkoliv. Potvrzuje to i tento vývojářský deník, který hlavně ukazuje několik záběrů z hraní a hovoří o zdrojích inspirace, potenciálu i možnostech AI. Hra bude jednou z těch, které se předvedou na českém veletrhu For Games.

Co se týče často diskutovaného Season Passu, který vám nabídne přístup ke všem expanzím, šest balíčků aut po šesti (budou vycházet každý měsíc) a pět exkluzivních vozů, tak ten by vás měl přijít na 50 dolarů na rok. Pro občasné jezde asi nic moc, ale pro fandy hry, kteří se do ní ponoří to bude asi přístupná suma.

Tagy: auto sandbox

Zdroje: All Games Beta,Shacknews

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.