Nejprve se ale dozvíte, že dějově se hra odehrává den po konci Stick of Truth. Parta se prostě ze dne na den rozhodne, že hraní si na fantasy hrdiny je nuda a začnou si hrát na superhrdiny. Jelikož je Cartman panovačný, okamžitě v jeho uskupení superhrdinů vznikne konflikt, který se přelije v Občanskou válku (a ne, klukům nevadí, že jedna právě ve filmech proběhla). South Park čeká nemilosrdná válka superhrdinů, kterou přeruší snad jedině projíždějící auto.
To, že se začala hrát nová hra vysvětluje, proč vaše postava a vlastně všichni, zase začínají od prvního levelu. Je to přece jiná hra a nějaké fantasy čáry máry nemají v komiksovém světě místo. Soubojový systém se od tradičního JRPG posunul blíž k SRPG, což prostě znamená, že postavami táhnete po čtvercovém bitevním poli a jejich pozice je v rámci taktiky důležitá. Neméně důležité ovšem budou i prdy. Bez nich by se South Park neobešel a jak ukazuje video, ani tentokrát se nevyhnete flatulenci, která může svou intenzitou narušit samotné předivo časoprostoru.
Ostatně, kvůli tomu se hra původně měla jmenovat Butthole of Time. Jenže v Ubisoftu jasně řekli, že hru s tímto názvem prostě nemohou dát do prodeje a tak vznikla slovní hříčka Fractured But Whole… Celkově je z videa cítit, že i když hru už nebudou dělat Obsidian Entertainment, interní tým Ubisoft San Francisco ví, co dělalo první hru tak zábavnou. Potvrzené to snad budeme mít 6. úrpsince, kdy hra vychází na PC, PS4 a Xbox One.
zdroj: Archiv