Vývojářskému deníčku ze Star Citizen vévodí rozpačitá Gillian Anderson
zdroj: tisková zpráva

Vývojářskému deníčku ze Star Citizen vévodí rozpačitá Gillian Anderson

22. 1. 2016 10:56 | Video | autor: Aleš Smutný |

Gary Oldman, Mark Strong, Gillian Anderson. To není obsazení nového hollywoodského snímku ani nezávislého filmu z produkce HBO, ale jen část hereckého ansámblu, který se ukáže v příběhové kampani Squadron 42 pro Star Citizen. Právě poslední jmenovaná je hlavní "hrdinkou" vývojářského deníčku, který se věnuje natáčení motion capture a od začátku je jasné, že si nic podobného při natáčení Akt X ani The Fall nevyzkoušela.

Zatímco jiní herci už berou natáčení v přiléhavé kombinéze se spoustou kamerek a plastovými pistolkami jako běžnou součást svého živobytí, Anderson je mile vyvedená z míry a celkem upřímně popisuje, jaký nezvyk to je. Je zjevné, že jí hodně pomáhá fakt, že podobně kolem trdlují i matadoři jako Oldman a Strong a nepřijde jim to divné (a nebo se tak alespoň netváří). A Gary Oldman přežil i vypíchnutí oka celým systémem kamerek...

Navíc prý Gillian Anderson díky tréninku z Akt X nejlépe zvládla simulaci střelby. Když pomineme rozzářeného Chrise Robertse, který působí hlavně jako nadšený fanoušek, který konečně může režírovat své oblíbené filmové hvězdy, celý vývojářský deníček nejlépe ukazuje, jak rozmáchlou produkci Star Citizen má. Zároveň jde o důkaz, že Squadron 42 nebude jen laciný přívěsek k MMO verzi této vesmírné akce, ale své si ve hře najdou i ti, kteří nutně nehledají společenské vyžití.

zdroj: Archiv

Nejnovější články