zavřít

Vývoj Desperados 3 finišuje, brzo vypukne beta

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Strážný bezstarostně postává na rohu ulice, zbraň nechává u pasu a na duši nemá ani stín starosti. Vždyť v jeho zeleném pozorovacím kuželu se přece nic nehýbe! Všechno je v naprostém pořádku. Když tu náhle se za ním ozve tiché našlapování, svist čepele… Taková povídka by mohla končit několika různými způsoby. Krev by mohla prolít bojová kudla Zeleného bareta, wakizaši nindžy Hajata, nebo taky vrhací nůž kovboje Johna Coopera. A právě poslední možnost některé šťastné hráče čeká už tenhle měsíc v betě Desperados 3.

Tahle série nikdy tak docela nevystoupila ze stínu Commandos, ale kdo jiný by ji měl vyvést na světlo, do palčivého slunce americké prérie, když ne tým Mimimi Productions, který vytvořil vynikající Shadow Tactics: Blades of the Shogun, naši nejlepší strategii roku 2016. I dobří vývojáři ovšem občas potřebují podat pomocnou ruku – a tady přicházejí ke slovu hráči.

Od 9. do 22. července se chystá uzavřená beta, kam se dostane přesně 500 šťastlivců, kteří se přihlásí na téhle adrese. Pětistovka se zdá jako šíleně malé číslo, ale vývojáři postavili zájemcům do cesty docela dost překážek, takže je možné, že zas tak moc lidí se nakonec nepřihlásí.

Musíte například znát svoje číselné SteamID, k němuž se lze dostat pouze přes vývojářskou konzoli, a při podpisu přihlášky taky slibujete, že nikomu nebudete vykládat nic o tom, co jste viděli – vy dokonce nesmíte ani nikomu říct, že v betě jste, jinak porušujete dohodu. Prozradit to smíte až měsíc po vydání plné verze, což mi přijde i na poměry notoricky omezujících NDA dost excentrické.

Ale i kdybyste se do bety třeba nedostali, určitě vás potěší zpráva, že hra se nachází v konečné fázi vývoje. Datum vydání sice neznáme, ale vůbec bych se nedivil, kdyby Desperados 3 stihli avizovaný letošní rok, třeba někdy kolem Vánoc.

Mezitím se můžete navnadit videem, které ukazuje zase pár dalších detailů hratelnosti. Hlavní slovo v něm má simultánní provádění akcí, skvěle zpracované právě v Shadow Tactics, které vám umožní současně s několika postavami zaútočit na několik různých cílů. Při správné synchronizaci z toho můžou být neuvěřitelně povedené vraždičky.

Tagy: strategie pokračování stealth retro Divoký západ

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.