Vychází proměnlivý akční Control od tvůrců Alana Wakea
zdroj: Archiv
Video

Vychází proměnlivý akční Control od tvůrců Alana Wakea

26. 8. 2019 12:25 | autor: Šárka Tmějová |

Období sucha končí a už tento týden bude na vydání letošních herních pecek poměrně nabitý. O naši pozornost se bude ucházet kupříkladu mysteriózní podivnost Control, kde ženy létají, ovládají telekinezi, vyvolávají démony ze zapomenutých dimenzí a domy nejsou tím, čím se zdají být. Kombinace ikonické střelby od Remedy se zde setká s ještě větší dávkou paranormálních jevů, než na jakou jsme zvyklí.

Tajemnou newyorskou agenturu napadnou stvoření z jiné dimenze a vy se musíte ujmout hrdinky Jesse Faden, její nové šéfky, která se nad situací snaží převzít KONTROLU. Nemá přitom jít o úkol nijak lineární, ba naopak. Budova agentury se neustále proměňuje, proplétá a vyvíjí, nejen v závislosti na vašich činech. Mimozemskou invazi musíte vyřešit chytrým kombinováním Jessiných nadpřirozených schopností, arzenálem hi-tech vychytávek i využíváním reaktivního prostředí kanceláří.

zdroj: Archiv

Akční adventura s mysteriózními prvky z pohledu třetí osoby vás zavede do tajemného světa, kde Jesse pátrá po odpovědích na svoje otázky, zatímco se snaží vyšetřit celý případ i odhalit tajemství svých pomocníků, které během něj potká. Narážet bude na podivné experimenty bývalých agenturních zaměstnanců, na ostatní agenty i šifry, které zpočátku nebudou dávat žádný smysl.

Koncept proměnlivého prostředí, kam se člověk vrací a pokaždé narazí na něco nového zní v kombinaci s nadpřirozenými schopnostmi hlavní hrdinky hodně lákavě. Už zítra se budeme moct přesvědčit, jak tenhle mix bude fungovat v praxi. Control vychází 27. srpna pro PC, Xbox One a PlayStation 4.

Nejnovější články