Vítejte v klubu krabů! Fight Crab nabídne nelítostný boj kraba proti krabovi
zdroj: CalappaGames

Vítejte v klubu krabů! Fight Crab nabídne nelítostný boj kraba proti krabovi

30. 8. 2019 12:05 | Video | autor: Šárka Tmějová |

První pravidlo klubu krabů samozřejmě zní, že o něm nemluvíme, ale byla by škoda vás o tenhle ulítlý kousek ochudit. Fight Crab je šílená 3D akce, kde za jednoho obřího kraba bojujete proti ostatním obřím krabům. Ovšem krabům vybaveným nejen ostrými klepety, ale taky arzenálem lidských zbraní. Zabít tradičními způsoby sice nejdou, ale další pravidlo džungle zní – kdo se překlopí na záda, skončí jako krabí koláč.

Namísto pěstí se tedy v krabím klubu používají meče, světelné meče, katany, vrtačky nebo třeba řetězy. Fight Crab je zatím v early accessu na serveru itchi.io, ale už teď v něm k převracení ostatních korýšů můžete používat přes 40 zbraní.

Fight Crab zdroj: Archiv

Nechcete být přece tím, kdo skončí v hrnci s vařicí vodou. Takže zalijte protivníka sójovou omáčkou, nebo ho shoďte ze středověkého lustru. Nebo ho sežehněte… plamenometem? V každém případě se ale podívejte na trailer, protože na popis toho všeho, co se ve Fight Crab už nyní dá dělat, prostá slova nestačí.

zdroj: Archiv

Do neúprosného boje na život a krabí koktejl se můžete pustit až se třemi spoluhráči, a to v lokálním multiplayeru na rozdělené obrazovce anebo online. Nebo se s parťákem pusťte do příběhové kampaně, která má zatím šest úrovní se 37 bitvami. Další ale budou postupně přibývat. Nechcete sice patřit věcem, které vám patřily, ale Fight Crab na itch.io pořídíte za necelých 15 dolarů.

Nejnovější články