zavřít

Vítejte v klubu krabů! Fight Crab nabídne nelítostný boj kraba proti krabovi

Windows

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

První pravidlo klubu krabů samozřejmě zní, že o něm nemluvíme, ale byla by škoda vás o tenhle ulítlý kousek ochudit. Fight Crab je šílená 3D akce, kde za jednoho obřího kraba bojujete proti ostatním obřím krabům. Ovšem krabům vybaveným nejen ostrými klepety, ale taky arzenálem lidských zbraní. Zabít tradičními způsoby sice nejdou, ale další pravidlo džungle zní – kdo se překlopí na záda, skončí jako krabí koláč.

Namísto pěstí se tedy v krabím klubu používají meče, světelné meče, katany, vrtačky nebo třeba řetězy. Fight Crab je zatím v early accessu na serveru itchi.io, ale už teď v něm k převracení ostatních korýšů můžete používat přes 40 zbraní.

Fight Crab

Nechcete být přece tím, kdo skončí v hrnci s vařicí vodou. Takže zalijte protivníka sójovou omáčkou, nebo ho shoďte ze středověkého lustru. Nebo ho sežehněte… plamenometem? V každém případě se ale podívejte na trailer, protože na popis toho všeho, co se ve Fight Crab už nyní dá dělat, prostá slova nestačí.

Do neúprosného boje na život a krabí koktejl se můžete pustit až se třemi spoluhráči, a to v lokálním multiplayeru na rozdělené obrazovce anebo online. Nebo se s parťákem pusťte do příběhové kampaně, která má zatím šest úrovní se 37 bitvami. Další ale budou postupně přibývat. Nechcete sice patřit věcem, které vám patřily, ale Fight Crab na itch.io pořídíte za necelých 15 dolarů.

Tagy: bojovka japonské hry krab

Zdroje: itch.io

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.