Video ze Zombie módu v Call of Duty: WWII: humor je pryč, vrací se děsivý horor
zdroj: Archiv

Video ze Zombie módu v Call of Duty: WWII: humor je pryč, vrací se děsivý horor

21. 7. 2017 12:05 | Video | autor: Patrik Hajda |

Nakonec to Mengele dokázal! Podařilo se mu vzkřísit padlé vojáky a vybudovat tak neporazitelnou armádu bez špetky zábran a jakýchkoli pocitů! Nebojte. Nejedná se o nově odhalená fakta, ale o ryzí fikci, která doprovází sérii Call of Duty již od dílu World at War. Nové video představuje kooperativní zombie mód z chystaného Call of Duty: WWII, který se tentokrát bere o něco vážněji.

Obyvatelé klidného městečka kdesi v horách nemají nejmenší tušení, co se děje sotva deset metrů pod jejich nohama. Při tom by stačilo nakouknout do systému kanálů, který je zaplaven krví padlých německých vojáků, jejichž těla končí ještě o patro níž - v rukách šíleného nacistického doktora.

Nejedná se tedy vysloveně o Josefa Mengeleho, protože tím by se tvůrci ze Sledgehammer Games a Activision dostali na velice kluzkou plochu. Mengele samozřejmě nebyl jediný a inspirace nacistickými experimenty je zde zjevná. Každopádně v tomto případě přineslo nelidské mučení a sešívání různých částí těl požadované výsledky.

zdroj: Archiv

Nazi Zombies mód je již tradičně kooperativní mini kampaň plná vyvražďování shnilých kusů masa. Tentokrát však působí mnohem hororovějším dojmem, za který by se nemusela stydět leckterá prvoplánová zombie hra. I tak se sem propašovalo trochu humoru v podobě dabingu a ztvárnění známých herců – David Tennant (Doctor Who), Elodie Yung (Daredevil), Katheryn Winnick (Vikingové) a Ving Rhames (Pulp Fiction).

Call of Duty: WWII vyjde 3. listopadu na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Pokud si hru předobjednáte, získáte přístup do bety, která se uskuteční 25.-28. srpna na PS4 a 1.-4. září na zbylých platformách.

Nejnovější články