Video z Tropico 6 představuje budoucí ráj pro gaučové diktátory
zdroj: Archiv

Video z Tropico 6 představuje budoucí ráj pro gaučové diktátory

24. 8. 2017 11:41 | Video | autor: Patrik Hajda |

Pátým dílem úřadování El Presidenta rozhodně neskončilo. Dává si jen zaslouženou čtyřletou dovolenou, aby se příští rok vrátil v plné síle s láskou i nenávistí ke svým poddaným. Trailer z Gamescomu nabízí bližší pohled na vaše souostroví, ale záběry z hraní stále chybí.

Představovanou mapu už sice tvůrci odhalili na videu z letošní E3, ale tentokrát nabízí pohled na herní plochu shora. Po vašich předcích jste zdědili čtyři ostrovy – jeden hornatý a druhý placatý se spoustou příležitostí k odpočinku na pláži, když se rozhodnete podpořit turismus, nebo k obchodu, pokud zde zasadíte rozsáhlé plantáže.

A jak naložíte se zbylými dvěma kusy pevniny? Čistě písečný ostrov s nadmořskou výškou maximálně jeden metr a krásnou zátokou si přímo říká o síť pětihvězdičkových hotelů, kam natáhnete movité zákazníky, zatímco aktivní sopka se dá využít snad jen k industriálním účelům nebo vypořádání se s dotěrnými „problémy“.

zdroj: Archiv

Jinak nové video shrnuje již známé informace. Ostrovy mezi sebou propojujete mosty a tunely, vylepšujete si svůj diktátorský palác, promlouváte k široké veřejnosti v době voleb, přivlastňujete si světové monumenty a nebude chybět ani ekonomická, obchodní a politická stránka věci.

Tropico 6 vyjde někdy v příštím roce na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Nejnovější články