Video z tankové Armored Warfare představuje jednotlivé třídy vozidel
zdroj: tisková zpráva

Video z tankové Armored Warfare představuje jednotlivé třídy vozidel

24. 2. 2015 13:38 | Video | autor: Honza Konfršt |

Obsidian Entertainment jsou známí především svojí RPG tvorbou, brzy však rozšíří své portfolio o titul na jejich poměry nečekaný - tankovou online akci Armored Warfare. A jelikož první hráči by měli mít možnost naskočit do uzavřené betaverze již brzy, je jen na čase představit si, co je vlastně čeká. V následujícím komentovaném videu se můžeme podívat na jednotlivé třídy vozidel a spolu s tím i na jejich klady a zápory. Vše samozřejmě doplňuje spousta záběrů ze samotného hraní.

Armored Warfare se bez debat snaží svézt na vlně úspěchu, kterou již před lety nastartovala World of Tanks, to však ničemu nevadí. Obsidian jsou zkušení vývojáři, hra vypadá na CryEnginu skutečně skvostně a koneckonců, konkurence je potřeba a je nejlepším motorem dalšího vývoje. V následujícím videu hovoří producent hry, Josh Morris. Ten postupně představuje všech pět tříd obrněných vozidel - běžné tanky, lehké tanky, obyčejná obrněná vozidla, protitanková vozidla a nakonec i samohybná děla.

Od rozdělení do tříd si autoři slibují klasickou multiplayerovou hratelnost her s více typy povolání - ten umí to a ten zase tohle. Žádná z bojových tříd Armored Warfare není zcela samostatná a každá má své klady i zápory. Ideální je pak jednotlivé typy vozidel v týmu nakombinovat tak, aby se hráči jeden s druhým doplňovali a tvořili jeden ničivý tým jako celek.

Co se výčtu unikátních vlastností týče, tak například základní třída tanků nabízí nejlepší opancéřování, na druhé straně však postrádají větší mobilitu. Přesný opak pak pochopitelně nabízejí lehké tanky. Mrkněte na video a obrázek si udělejte sami. Armored Warfare zatím vypadá parádně a rovněž to v současné době vyznívá tak, že se na hráče World of Tanks řítí zajímavá alternativa.

zdroj: Archiv

Nejnovější články