zavřít

Video z logické plošinovky Little Nightmares předvádí puzzly a útěk před monstrem

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Šestka, holčička v hlavní roli plošinovky Little Nightmares, to nebude mít lehké. A vy taky ne. Ve hře totiž jednak řešíte spoustu logických a enviromentálních hádanek, ale hlavně se nesmíte nechat zabít na několik způsobů. Po krku vám jde nepěkný nepřítel s příliš dlouhýma rukama, a Šestka není zrovna nejrychlejší dívčina.

Little Nightmares předvádí level design a hratelnost v osm minut dlouhém videu. Na jeho záběrech vidíte Šestku hopsat, řešit logické hádanky a v druhé polovině videa také utíkat před nepřítelem.

Hra obsahuje i menší stealth pasáže, kdy můžete nepřítele pomocí některých předmětů odlákat, a pak se kolem něj proplížit tam, kam potřebujete. Už tak zřejmě hutnou atmosféru podtrhuje ještě působivá stylizace, ve které vyčnívá právě jasně žlutá Šestka.

Little Nightmares vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One už 28. dubna. Tvůrci vydali také několik nových obrázků, které najdete v galerii na kartě hry.

Tagy: horor adventura

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.