zavřít

Video z Final Fantasy X/X-2 hlásá remasterovaný HD návrat v příštím týdnu

PlayStation 3 VITA

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Tohle jsem si nemohl odpustit, už jen proto, že Lightning Returns: Final Fantasy XIII mě vážně zklamala a bez spásného handheldu PS Vita není kde realizovat mé JRPG choutky. Vydání HD remaku Final Fantasy X/X-2, která se objeví 21. března na PS3 a PS Vita, mi tedy trhá trn z paty.

Podle prvních reakcí je Final Fantasy X/X-2 HD dobrý lék na ztrápenou duši milovníka klasických japonských RPG respektive série Final Fantasy s tahovým systémem soubojů. Trailer uvnitř článku skvěle demonstruje specifika série a vlastně i celého žánru. Navíc jde o pořádnou dávku, jejíž nespornou výhodou je přenositelnosti díky PS Vita verzi.

...

Tagy: Final Fantasy (série) sci-fi fantasy JRPG

Zdroje: VG247,Evil Avatar

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.