zavřít

Video z Dragon's Dogma: Dark Arisen nahání strach

PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Některé informace je dobré opakovat pořád dokolečka, protože jsou buď důležité, nebo natolik pozitivní, že v tom moři pesimismu a negativismu působí jako záchranná bóje. Jednou z takových je nedávno oznámený termín (26. dubna) vydání „datadisku“ Dragon's Dogma: Dark Arisen, ale také fakt, že obsahuje vedle celé nové říše kompletní původní hru. Když to přeženu, dáse říci, že za cenu hry jedné získáte hned dvě. A to se vyplatí.

Navíc hrozí, že získáte dvě výborné hry, respektive RPG. O původním Dragon’s Dogma to mohu tvrdit s jistotou, v případě datadisku Dark Arisen si to troufám odhadovat. A odvolávám se přitom i na další video ze hry, které najdete v článku, a stanete se díky němu svědky soubojů s rozličnými podzemními příšerami, které bez legrace nahání hrůzu. Možná to ale není jen povedeným designem monster, ale hudbou, zvuky a efektní hrou světla a tmy, kterou Dark Arisen rozehrává s pomocí kouzel, zápalných šípů, mlhy a tak dále. Takže se přiznám – na tohle se opravdu těším! Co všechno lze od Dark Arisen čekat, najdete v tomto článku.

Tagy: akční fantasy RPG

Zdroje: capcom Unity

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.