Video z bojového DLC Arkham Origins ukazuje výcvik v klášteře
zdroj: tisková zpráva

Video z bojového DLC Arkham Origins ukazuje výcvik v klášteře

2. 12. 2013 18:14 | Video | autor: Petr Poláček |

Kdyby mi tvůrci Batman: Arkham Origins dali od začátku možnost hrát za Bruce Wayna, tedy chlapíka, ze kterého se Batman teprve má stát, klidně bych si s nimi plácnul a pustil se do jejich magnum opus. Jasně z toho vyplývá, že hlavní překážkou v hraní Batman: Arkham Origins a ostatních Batman titulů je v mém případě samotným Batman. Když ale Bruce stáhne masku a sundá plášť, situace se rázem mění a na konto DLC Initiation mně nezbývá, než o hraní Arkham Origins uvažovat. Videoukázka z ninjovského DLC tento dojem pouze utvrzuje.

Bruce Wayne se v tomto DLC, o němž jsem leccos psal už minulý týden, snaží zdokonalit v umění boje během série zkoušek v severokorejském klášteře. Jak sami na videu uvidíte, Bruce bojuje bez masky a záběry vyvolávají dojem, že jde o ukázky z jiné hry, která si však stále drží promakaný bojový systém. 

...

Trailer je plný blábolů o potlačení vlastního strachu a nutnosti postavit se vnitřním běsům, ale tohle už snad nikdo „nežere“ ani komiksovým hrám. Podstatné je, aby série zkoušek v severokorejském klášteře Paektu-San Mountains nenudila a slibované bojové zkoušky, zakončené bitkou s mistrem Kirigi, představovaly skutečnou výzvu.

Ověřit si to majitelé Batman: Arkham Origins mohou už zítra, kdy DLC Initiation vyjde. Nejdříve však za něj musí vysolit vybrané digitální službě pět a půl britské libry. Majitelé season passu mají přístup k DLC automaticky předplacený, samozřejmě.

Nejnovější články