zavřít

Videa z The Division upozorňují na brzké vydání a speciální Nvidia efekty

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

O postapokalyptické onlinovce The Division bylo řečeno snad všechno možné i nemožné. Po otevené betě už víceméně čekáme jen na vydání, k němuž dojde 8. března, a které předznamenává neodmyslitelný launch trailer. Ale kromě této obecné upoutávky vydal Ubisoft ve spolupráci s Nvidia i tradiční "gameworks" video, které ukazuje PC verzi běžící na nadupané sestavě s grafikou od této firmy. 

Launch trailer varuje před následky katastrofy – jednotky The Division jsou sice na podobné scénáře teoreticky připravené, ale těžko je cokoli či kdokoli mohl připravit na následky podobné katastrofy, jaká postihla New York, v praxi. Město se hroutí do podoby anarchistického státu, kontrola nad ním prakticky neexistuje a jeho jednotlivé části ovládají různé frakce.

Trailer je klasickým sestřihem akčních scén a dramatických příběhových předělů, přičemž výsledek má nerozhodnuté přesvědčit ke koupi. Informativnější je pak druhé zmíněné video týkající se extra funkcí, které bude mít PC verze na sestavách s Nvidií. 

Ve videu hovoří technický ředitel vývoje hry, Anders Holmquist, a zmiňuje dvojici technologií spadajících do portfolia Nvidia – HBAO+ a PCSS. Jaký je rozdíl s použitím těchto funkcí a bez nich názorně ukazuje video níže, které tak i naznačuje vizuální potenciál PC verze.

Tagy: New York online akční multiplayer postapokalyptická 3rd person third person

Zdroje: Evil Avatar

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.