zavřít

V Secret World má New York pořádné problémy

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

The Secret World čeká doposud největší update a měl by být opravdu nadupaný novinkami....

The Secret World čeká doposud největší update a měl by být opravdu nadupaný novinkami. Jedničkou na seznamu je, jak ostatně název updatu Big Trouble in the Big Apple naznačuje, raid, který bude umístěn do New Yorku, kde se objeví spousta potvor a nějaký ten boss jen pro vaši potěchu a násilné sklony. Pokud pomineme tento raid, mezi novinkami bude i nová zbraň - motorová pila.

Pokud by to nestačilo, přijde tolik potřebný update PvP a pár menších novinek a úprav. A samozřejmě divadlo Albion, v němž budete moci editovat vlastní hry a vystoupení s přáteli, což zní prapodivně, ale s kulisami jako je papírový vlkodlak to do tohoto světa skvěle sedne.

Tagy: fantasy RPG mmo urban

Zdroje: Funcom

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.