V Remnant: From the Ashes si užijete postapo i mytické potvory
zdroj: Archiv

V Remnant: From the Ashes si užijete postapo i mytické potvory

8. 8. 2019 16:16 | Video | autor: Šárka Tmějová |

Jsou to démoni? Mimozemšťani? Mytologická monstra? Tvůrci Remnant: From the Ashes o bytostech obsazujících už tak dost postapokalyptický svět prozrazují jen to, že přišly z jiné dimenze. Vy se naproti tomu musíte spojit s až čtyřmi dalšími hráči, přežít v těchto nehostinných podmínkách a vymýtit podivnou invazi, ať už přišla, odkud chtěla.

Remnant: From the Ashes pochází od stejného studia jako nedávno vydaná hack‘n‘slash akce Darksiders 3. Gunfire Games nás z horoucích pekel přesouvají z velké části na povrch, na který se ovšem vydalo i ono peklo. Každé z mnoha prostředí nabídne nové výzvy a překážky k překonání, obvykle v podobě monster.

S jejich ostrými drápy a zuby se můžete vyrovnat mnoha způsoby, ať už střílením, nebo poctivou ruční prací. Čekají vás obří behemoti i drobné potvůrky, jejichž síla zase tkví v masivních počtech. Planetu Corsus kupříkladu obývá rasa Iskal, inteligentní bipedičtí mutanti, kteří těží geotermální energii z jádra. Jsou stejně tak vynalézaví, jako taky pořádně zlovolní.

zdroj: Archiv

Prostředí planet se podle vývojářů dynamicky generují – ať už to znamená cokoliv, budete se na jejich změny muset adaptovat. Nebo umřít. Kromě vašich bojových schopností vám při tom pomůže i vybavení. Spřátelit se můžete s obchodníky, kterým můžete nabídnout bezpečí vaší základny. Oni vám na oplátku pomohou s výrobou a vylepšováním zbraní i výzbroje.

Sami na to ale stačit nebudete, Remnant: From the Ashes je pořád primárně kooperativní záležitostí. Vychází už za dva týdny, 20. srpna, pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Nejnovější články