zavřít

V akční adventuře Troll and I bojujete proti lidem a nestvůrám

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Přežít v severské divočině asi není žádná legrace, ani pokud zrovna není protkaná dávnou magií, mytickými zvířaty a vražednými zrůdami. Když se do toho přimotají ještě moderními zbraněmi obdaření žoldáci, kteří mají za úkol polapit bájného trolla, nastalá situace je doslova explozivní. A uprostřed všeho dění se v akční adventuře Troll and I ocitá mladík Otto se svým věrným kopím a velkým chlupatým kámošem. 

Jak ukazuje příběhový trailer, kořeny spojenectví trolla a člověka zasahují daleko do minulosti. Hodný obr potajmu chránil obyvatele hor před zlem už dávno před příjezdem bezcitných lovců, kteří se s devastujícími důsledky proženou odlehlou vesničkou. Ale na novou hrozbu sám nestačí, a tak se spolu s Ottem vydává na úprk přes kopce a lesy, zatímco v horách se probouzí tajemná síla.

Samozřejmě není možné utíkat donekonečna. Jak říká Otto: „Už nestačí jenom přežívat. Budeme bojovat, abychom ochránili náš domov.“ Následuje střih na oheň, padající kameny, propichování a drcení nepřátel…

Troll and I rozhodně vypadá mnohem akčněji, bojovněji a drsněji, než třeba tematicky příbuzný The Last Guardian. Uvidíme, jestli hru tenhle přístup nepřipraví o tichou poetičnost skandinávské přírody. Datum vydání je stanoveno na 24. března.

Tagy: adventura trolling Skandinávie

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.