zavřít

Tvůrci Bayonetty a Nieru: Automata v pátek vydají novinku Astral Chain

Switch

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

O někom, kdo je opravdu šikovný, říkáme, že má zlaté ručičky. Ale pro PlatinumGames je takové označení nedostatečné. Jak stojí v názvu studia, jejich hry, a tedy i ruce jsou rovnou platinové. Bez přehánění. Jak Bayonetta, tak Nier: Automata patří k nejlepším kouskům herní historie, které na Metacriticu atakují devadesátku. A platí to i pro jejich novinku Astral Chain.

Krabička se hrou bohužel doputovala do naší redakce až dnes ráno, takže naše recenze bude vůči těm zahraničním značně opožděná. Musíte si tak vystačit s mými dojmy z minulého měsíce, ve kterých opravdu nešetřím nadšením. Co se zahraničních recenzí týče, skóre 88 z 52 zdrojů je hodně slušná známka.

Astral Chain vychází už tento pátek exkluzivně na Switchi, a pokud jsou vám mé dojmy a zahraniční recenze málo, tak se nechte namlsat novým trailerem. Uvidíte v něm všechny stěžejní prvky hry – policejní vyšetřování, jízdu na motorce, souhru s Legionem a samozřejmě akční souboje plné krásných efektů, bez kterých by to v PlatinumGames prostě nešlo.

Tagy: policie akční

Zdroje: AllGamesDelta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.