zavřít

Troll and I připomíná mnohem akčnější The Last Guardian ze Skandinávie

PlayStation 4 Windows Xbox One Switch

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Porovnání s The Last Guardian se v případě Troll and I vyvstane na mysli takřka okamžitě - velké, silné monstrum a slabý, zranitelný chlapec. Nicméně, poté, co si prohlédnete nové video, které do detailu vysvětluje nejen příběh, ale především schopnosti titulního trolla a také jeho lidského společníka Otta, který má daleko k tomu být bezmocným chráněncem. Naopak, Troll and I bude záviset na možnosti kdykoliv přepnout mezi obrovským, silným trollem a hbitým, smrtícím, ale snadno zranitelným Ottem. Navíc, pokud se vám poštěstí, v lokální kooperaci se může jeden z vás chopit trolla a druhý Otta a ještě efektivněji spolupracovat.

Vývojářský tým Maximum Games velmi chytře sáhnul po zasazení do Skandinávie padesátých let, což jim rozvázalo ruce hned v několika oblastech. Tou první je variabilita nepřátel. V první řadě jsou to lovci, které na trolla poslal jeden zpovykaný milionář, který se spokojil s možností mít mytickou stvůru v soukromé zoo a nebo alespoň před krbem v podobě unikátní kožešiny.

Samozřejmě ale lovci během snahy vyřešit situaci stylem „střílej dokud to nepadne“ vyrobili dimenzionální trhlinu, kterou se do světa začali valit skřeti, kteří jsou ještě méně přátelští, než zmíněný troll. Čímž vám vyvstávají noví protivníci. Zatímco lovci budou asi primárně využívat střelné zbraně, skřeti jdou na boj postaru, na blízko.

Kromě toho, že v boji využijete trolla, který toho spoustu vydrží a s protivníky si doslova pohazuje, někdy bude lepší sáhnout po mladém lovci Ottovi. Ten se umí plížit, zvládá crafting užitečných předmětů a také zbraní a když dojde na potřebu někoho zlikvidovat, má k dispozici kopí. Tiché kopí. Jak naznačuje video, kromě boje a plížení si užijete i hádanky, které bude třeba vyřešit za pomoci Ottovy hbitosti a trollovy síly a velikosti.

Troll and I vyjde už 24. března na PC, PS4 a Xbox One přičemž ještě na jaře stihne vydání na Nintendo Switch.

Tagy: adventura Skandinávie

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.