zavřít

Trailer na State of Decay přináší další zombie

Windows Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Zombie sem, zombie tam, zombie, kam se podívám. I tak by se dalo s notnou dávkou poezie vyjádřit, jak se současný herní průmysl zakoukal do zombie tématiky. Jenže mnoho povolaných a málo vyvolených. State of Decay se pokouší o přístup, který předvedlo DayZ, tedy vytvoření světa s hráči, kteří spolupracují (či ne) a brání se mozkožravým potvorám.

Než začnete křičet „kopírka“, vězte, že projekt State of Decay už je ve výrobě nějaký ten pátek, dlouho předtím, než se strhl povyk kolem DayZ, jen se předtím jmenoval Class 3. Základem hry nebude ani tak vandrování po světě, jako spíše vytváření vlastních improvizovaných opevnění, kde se budete snažit přežít a vycházet za účelem sběru zdrojů a třeba i trochy té pomoci. Video ale zatím nepůsobí moc působivě... Osobně bych řekl, že je tu příliš vizuální nadsázky a málo toho plíživého děsu. Ale nechme se překvapit, hra vyjde na X360 a PC skrze digitální distribuci.

Tagy: zombie akční multiplayer

Zdroje: Evil Avatar

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.