Trailer na Star Citizen vás láká na Alfu 2.0 a boje v lodích i pěšmo
zdroj: tisková zpráva

Trailer na Star Citizen vás láká na Alfu 2.0 a boje v lodích i pěšmo

4. 12. 2015 12:10 | Video | autor: Aleš Smutný |

Chris Roberts a Mark Hamill, který se objeví i v kampaňovém přídavku Squadron 42 představili na Game Awards nový trailer na Star Citizen. Ten se soustředí primárně na blížící se Alfatest s označením 2.0, který přinese kombinaci poletování vesmírem, bojů v FPS modulu, pohyb vesmírem ve skafandru, sociální funkce a první funkční mise. To vše ukazuje právě nová upoutávka.

Je ale třeba říci, že konstatování z konce traileru, že je Alfa 2.0 hratelná není pravdivé. Momentálně je k dispozici na testovacích serverech pro 110 tisíc vybraných hráčů. Důvod k zavádějícímu tvrzení je ten, že tvůrci museli pořadatelům cen trailer s velkým předstihem. Tehdy ještě mysleli, že dnes bude update alfatestu k dispozici, jenže člověk míní a vývojový proces mění. Kvůli vychytávání bugů se vydání oproti tehdejším plánům zpozdilo, ale trailer už změnit nešlo.

Nicméně, to mu neubírá nic na působivosti. Boj ve vesmíru vypadá stejně skvěle, jako možnost skočit z povrchu stanice do prostoru a pomocí trysek ve skafandru se dostat kam se vám zachce. Co se týče hlavních bugů, které musí tvůrci vychytat, momentálně největší problémy způsobuje klient, který zapříčiňuje propady FPS a ucpávání serverů, protože se na stanicích spawnuje příliš mnoho lodí. Nicméně i tak je Alfa 2.0 za rohem.

zdroj: Cinemart

Nejnovější články