zavřít

Trailer na Red Dead Redemption 2 nabídl pohled na krásnou krajinu a sedm kovbojů

PlayStation 4 Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

První trailer na Red Dead Redemption 2 vyšel a co se týče příběhu, nejsme o nic moudřejší než před pár dny - nabízí ale krásné záběry na tradiční westernové kulisy, mezi kterými nechybí železnice, bizoni, zapadlé městečko ani supi požírající mršinu. Krátký proslov o tom, že až nadejte čas, někdo (hlavní hrdina?) bude muset utéct a nechat vše za sebou, a následně všechno uzavírá dramatický záběr na sedm jezdců.

Sedmička postav se představila už na prvním obrázku a vzhledem k tomu, že ve videu mají všichni přes obličeje šátky, dá se čekat, že půjde spíš o desperáty než muže zákona. Vzhledem k tomu, že tomuto záběru předchází pohled na osamělého střelce uprostřed hořících kulis, je docela možné, že sedm kovbojů nebudou hlavní hrdinové, ale naopak záporáci, kteří po vás půjdou.

Byl by to tradiční westernový motiv, ale tyto spekulace jsou asi tak vše, co dáme k příběhu dohromady. Dá se čekat, že zanedlouho Rockstar zveřejní další informace, ze kterých si minimálně poskládáme zápletku. Prozatím se spokojme s faktem, že Red Dead Redemption 2 vyjde na podzim příštího roku na PlayStation 4 a Xbox One.

Podle informací z EU PlayStation Blogu hra nabídne "rozlehlý a atmosférický svět hry jako základ pro zcela nový online multiplayerový zážitek." Dá se čekat, že Rockstar vytvoří westernový ekvivalent GTA Online, přičemž slovíčko "také" naznačuje, že nepřijdeme o tradiční kampaň pro jednoho hráče. Hráči na PS4 navíc dostanou exkluzivně jako první přístup k blíže nespecifikovanému online obsahu do hry. PS3 verze Red Dead Redemption by se navíc měla brzy stát součástí nabídky her v rámci programu Playstation Now.

Tagy: akční adventura 3rd person third person Divoký západ

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.