zavřít

Trailer na FlatOut 4 oznamuje březnové datum vydání na konzolích

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

K návratu zběsilých akčních závodů skrz FlatOut 4: Total Insanity dojde podle traileru v březnu - termín vydání však platí jen pro PlayStation 4 a Xbox One verze, o PC verzi zatím nepadlo ani slovo.

Ve hře si zajezdíte na 20 tratích s 27 vozy, přičemž prostředí bude plně zničitelné. Z hlediska módů nabídne FlatOut 4 klasické závody, time trial, carnage a samozřejmě i destruction derby. V arénách si vyzkoušíte destrukci v rámci deathmatche, capture the flag a survivor.

V assault režimu navíc můžete používat celou řadu zbraní, s nimiž likvidujete nepohodlné protivníky. Nebo oni vás. Ve stunt módu si zkoušíte kaskadérské kousky včetně klasického katapultování řidiče na cíl skrze přední sklo. V online kláních se může utkat až osm hráčů. Hru vyvíjí studio Kylotonn, kteří stojí třeba za WRC 6.

Tagy: Závodní arkáda

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.