zavřít

Trailer na FlatOut 4 oznamuje březnové datum vydání na konzolích

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

K návratu zběsilých akčních závodů skrz FlatOut 4: Total Insanity dojde podle traileru v březnu - termín vydání však platí jen pro PlayStation 4 a Xbox One verze, o PC verzi zatím nepadlo ani slovo.

Ve hře si zajezdíte na 20 tratích s 27 vozy, přičemž prostředí bude plně zničitelné. Z hlediska módů nabídne FlatOut 4 klasické závody, time trial, carnage a samozřejmě i destruction derby. V arénách si vyzkoušíte destrukci v rámci deathmatche, capture the flag a survivor.

V assault režimu navíc můžete používat celou řadu zbraní, s nimiž likvidujete nepohodlné protivníky. Nebo oni vás. Ve stunt módu si zkoušíte kaskadérské kousky včetně klasického katapultování řidiče na cíl skrze přední sklo. V online kláních se může utkat až osm hráčů. Hru vyvíjí studio Kylotonn, kteří stojí třeba za WRC 6.

Tagy: Závodní arkáda

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.