zavřít

Trailer na Dishonored 2 ukazuje, že Corvo je i na stará kolena pořád schopný zabiják

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Vydání Dishonored 2 se kvapem blíží a většina doposud prezentovaných materiálů se soustředila na novou hlavní hrdinku, císařovnu Emily Kaldwin. Člověk by málem zapomněl, že se ve dvojce na scénu vrací taky Corvo Attano, protagonista minulého dílu. Pokud si na začátku hry plánujete vybrat místo mladé vládkyně právě tohoto zkušeného zabijáka, určitě vás potěší trailer, který se na jeho osobu zaměřuje.

Je vidět, že Corvo je navzdory pokročilému věku pořád ve formě. Bez problémů zastavuje čas, propichuje lidi, šermuje s obřími roboty, láme nepřátelům vazy nebo jim dává pěstí. Otázka je, jestli tohle všechno bude stačit na záporačku Delilah, která se objevila už v DLC The Brigmore Witches. Jen se zdá, že si změnila příjmení z Copperspoon na… Kaldwin. Hmmm. Sázky pro Corva i mladou císařovnu právě vylétly hodně vysoko.

V traileru narazíte i na další známou tvář - božskou bytost známou jako Outsider, která Corvovi i Emily poskytla jejich magické schopnosti. Co bude od obou hrdinů vyžadovat tentokrát, to je ve hvězdách. Každopádně zní stejně podezřele a nedůvěryhodně, jako vždycky. A tak to ve městě Karnaca asi bude chodit s každým. Podle videa tahle jižní metropole nevypadá jako nejlepší místo k životu - spousta ošklivých strážných, silová pole, co vás během mrknutí oka usmaží, odporný létající hmyz… a navíc ještě Corvo, který si s sebou z Dunwallu přivezl svoje krysí kamarádíčky.

Nutnost zvolit si hned zpočátku hlavního hrdinu ze dvou možností je dost zvláštní nápad, který ale prozatím není možné jakkoli kritizovat, dokud na světlo boží nevyplynou všechy narativní důsledky. Hra má koneckonců nabízet víc než 6 různých konců, takže tvůrci to nejspíš mají dobře promyšlené. Ale už bylo načase, aby tenhle sympatický bodyguard dostal svůj vlastní trailer - už tak je dost pravděpodobné, že spousta hráčů si zvolí Emily čistě kvůli tomu, že nabízí dosud neviděné, zajímavé schopnosti. Však on se nějakých těch vylepšení dočkal i Corvo, tak nezbývá než doufat, že si ho, chudáka, někdo taky vybere. Dishonored 2 vychází 11. listopadu.

Tagy: stealth fantasy steampunk FPS

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.