zavřít

This Is the Police 2 připomíná, že městečko Sharpwood ztělesňuje veškeré zlo

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux PS4 Pro Switch Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Kdo viděl skvělý film Fargo a snad ještě lepší stejnojmenný seriál, ten ví, jak kruté dokáže být malé městečko v Minnesotě v období tuhé zimy. Nadcházející pokračování manažerské strategie This Is the Police 2 se sice nehlásí k této pověstné oblasti plné pozoruhodných vražd, ale inspiraci nelze přehlédnout. Obzvlášť v novém videu, ve kterém proletíte tím nejhorším, co zapadlé město Sharpwood nabízí.

Krvelační vlci, zmanipulovaní fanatici, domácí násilí, zkorumpovaná policie, mladí výtržníci, policejní brutalita, transvestité, hořící lidé, pytláci, přestřelky, pohřeb… Nový trailer na This Is the Police 2 je sice jen průletem statického tragikomického obrazu, ale upřímně, chybí mu něco? Sharpwood byste za svou dovolenkovou destinaci asi nechtěli.

Vy uděláte něco mnohem horšího. Rozhodnete se zde pracovat na poměrně nezáviděníhodném postu v čele policejního okrsku, u jehož zkorumpovaných zaměstnanců nemáte žádný respekt. Nabízí se jen dvě možnosti – srovnat kola a smířit se se svou bídnou existencí, nebo jít proti proudu, riskovat vlastní život, a možná se tak zasloužit o lepší místo k bydlení.

Video výše perfektně vykresluje atmosféru hry, která má dobře nakročeno k překročení stínu svého povedeného předchůdce. Pokud vás zajímá samotná hratelnost, pak si pusťte kratičké záběry z hraní, které dříve odhalily inovaci pokračování v podobě „XCOMových“ soubojů. This Is the Police 2 vychází již 2. srpna na Steamu. Konzole PlayStation 4, Xbox One a Switch se dočkají na podzim.

Tagy: policie pokračování manager

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.