The Emperor & The Hermit pro Stronghold Crusader 2 přináší nové protivníky a mise
zdroj: tisková zpráva

The Emperor & The Hermit pro Stronghold Crusader 2 přináší nové protivníky a mise

14. 5. 2015 14:24 | Video | autor: Aleš Smutný |

Staronová realtime strategie Stronghold Crusader 2 si stále drží svou věrnou fanouškovskou komunitu fanoušká, která jistě sáhne po novém rozšíření jménem The Emperor & The Hermit, přičemž název říká vše důležité – dostanete dva nové AI protivníky do skirmish bitev. Kromě nich ale v DLC najdete sedm misí, nové erby a hlavně nové designy hradů, jež odpovídají právě Poustevníkovi a Císaři.

Poustevník se považuje za neoddiskutovatelnou náboženskou autoritu a poušť Svaté země hodlá bránit s armádou zabijáků a náboženských fanatiků. Zabijáci se umí skvěle plížit a protivník je jen tak nespatří. Prostě Poustevník je místní varianta Starce z hory a jeho asasínů. Císař pak pochází z Německa, kde byl významným náboženským hodnostářem, leč byl exkomunikován a nyní vede hordu jiných náboženských fanatiků v tažení za novým královstvím, jež si vydobude právě zde.

Oba protivníky budete moci potkat v módech Crusader Trail, Multiplayer a Skirmish. DLC je momentálně na Steamu k dispozici s třetinovou slevou, takže jej pořídíte jen za 3,3 eura, což je velmi rozumná cena za několik misí a extra AI oponenta.

zdroj: Archiv

Nejnovější články