The Division varuje hráče před bankovkami – jsou plné bakterií a mohou zničit svět
zdroj: tisková zpráva

The Division varuje hráče před bankovkami – jsou plné bakterií a mohou zničit svět

12. 1. 2016 10:59 | Video | autor: Honza Konfršt |

Ubisoft posouvá kampaň ke své MMO third person akci Tom Clancy’s The Division do další fáze a vedle krátkého traileru spouští novou webovou stránku. Ta varuje hráče před tím, co jim již kladly na srdce jejich mámy – peníze se do pusy nestrkají, neboť mohou obsahovat řadu nebezpečných bakterií. Důkazem je ona stránka a pokud při sobě máte nějakou euro bankovku či Libry, můžete je přes webkameru naskenovat, anebo zadat její hodnotu a poslední číslice série – výsledkem je přehled o tom, kudy všudy daná bankovka prošla a co všechno může její povrch ukrývat.

A co se na takové bankovce dá najít zajímavého? Tak například stopy moči, marihuany, ale také kokainu. Ubisoft se přitom navíc chlubí tím, že tento pokus staví na reálných datech. Jak se k takovým mohl dostat a nakolik je něco takového reálného, to je již otázka do pléna (byť i do toho se Ubisoft pokouší skrze web vnést trochu světla), určitě však nelze pochybovat o špinavém původu mnoha našich peněz.

To je ve finále také důvod pádu civilizace v The Division – konečnou pandemii spustili šířící se bakterie, kterým v oběhu pomáhaly především nečisté bankovky. Připomenout si při této příležitosti můžete původní E3 trailer, který zápletku představil. Plná verze hry by následně měla vyjít na konzole a na PC 8. března.

zdroj: Archiv

Nejnovější články