zavřít

The Bureau: XCOM stydlivě ukazuje nový trailer a cenzuru

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Upřímně, myslím si, že na hru s divákem „teď vám ukážeme bliknutí, teď zase, do toho spousta příběhové omáčky v podobě cenzurovaných titulků a vy jako budete napnutí a fascinovaní atmosférou“ mají nárok tituly, které mají tak nějak své jisté a ne The Bureau: XCOM Declassified, která se snaží povstat z vývojářského popela a nalákat hráče na retro taktickou střílečku z pohledu třetí osoby.

A protože zrovna ta střílečka, kdy svěřenci koukáte přes rameno, není dnes nic výjimečného, musí se tenhle titul o to víc snažit. Takže považuji proflákání půlky traileru stylovými titulky "upravenými Ministerstvem obrany" za promarněný čas. Teď už na nás mají létat souvislé obrázky z akce a ne, že si počkáme na pár roztřesených, prostříhaných záblesků. Fajn, víme o čem hra je, ale to už víme nějaký ten pátek. Příště méně stylu a více konkretizace (ale to by slušelo i jiným).

...

Tagy: XCOM (série) sci-fi střílečka third person

Zdroje: CVG

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.