Tanková akce Armored Warfare spouští první kolo early accessu
zdroj: tisková zpráva

Tanková akce Armored Warfare spouští první kolo early accessu

28. 5. 2015 14:56 | Video | autor: Aleš Smutný |

Střety moderních tanků ve free-to-play balení Armored Warfare se blíží poměrně velkou rychlostí. Po představení celého early access programu přichází první testovací kolo, které uvádí i nové video ze hry. První hráči z přihlášeného milionu dostali pozvánky již včera, tedy pokud již neměli přístup do early accessu garantovaný buď koupí Founder's Packu a nebo se nedostali k jednomu z kódů, které vstup do testu zaručují.

Celkem se v tomto prvním kole testování objeví 38 vozidel z různých zemí a z šestice tierů. Hráči se utkají na kvartetu map - Cold Strike, Port Storm, River Point a Ghost Field, přičemž už bude funkční nový systém fungování dělostřelectva (psali jsme více tady). K dispozici je několik upgradů, dvojice tank dealerů a stejně tak už bude funkční systém batalionů, což je místní označení pro klany.

Konec první fáze testování Armored Warfare je stanoven na 3. června. Zda máte do early accessu přístup poznáte ze své profilové stránky, kde byste měli mít příslušnou ikonku vedle svého avatara. Klienta můžete tahat z těchto stránek, přičemž si můžete i prohlédnout doporučenou hardwarovou sestavu (která se vztahuje k testu, ne finální podobě hry).

zdroj: Archiv

Nejnovější články