zavřít

Svérázný trailer připomíná ujeté šlechtění koček v Mew-Genics

iPad iPhone Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Na Mew-Genics jsem skoro zapomněl. A přitom hra vypadá tak dobře! Pracují na ní Edmund McMillen a Tommy Refenes, kteří se podepsali pod šílenou a zábavnou záležitostí jménem Super Meat Boy. V Mew-Genics se staráte o šlechtění koček, které mají různé dědičné vlastnosti. Tedy mají i aktuální vlastnosti, které mohou ovlivňovat momentální situaci.

O nešťastném kocourovi, který nemá chuť na sex a když dostane záhlavec od kočky, vypěstuje si trauma a umře, jsme již psali. Prostě, Mew-Genics bude o šílených experimentech, šílených situacích i nemilosrdném selektování těch správných genů, aby na konci vylezla co nejdokonalejší výstavní kočka.

Co se týče traileru, je... vážně bizarní. Ze hry vám moc nevysvětlí a soustředí se jen na kočky, kočky a kočky a k tomu hudební číslo. Ale právě v téhle ujetosti je sympatický, byť bych příště bral demonstraci nějakých veselých historek z chovu koček. Třeba mutace, nečekaná úmrtí... Mew-Genics možná stihne vyjít ještě letos na PC a iOS.

...

Tagy: Indie strategie humor RPG

Zdroje: All Games Beta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.