zavřít

Svérázný trailer připomíná ujeté šlechtění koček v Mew-Genics

iPad iPhone Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Na Mew-Genics jsem skoro zapomněl. A přitom hra vypadá tak dobře! Pracují na ní Edmund McMillen a Tommy Refenes, kteří se podepsali pod šílenou a zábavnou záležitostí jménem Super Meat Boy. V Mew-Genics se staráte o šlechtění koček, které mají různé dědičné vlastnosti. Tedy mají i aktuální vlastnosti, které mohou ovlivňovat momentální situaci.

O nešťastném kocourovi, který nemá chuť na sex a když dostane záhlavec od kočky, vypěstuje si trauma a umře, jsme již psali. Prostě, Mew-Genics bude o šílených experimentech, šílených situacích i nemilosrdném selektování těch správných genů, aby na konci vylezla co nejdokonalejší výstavní kočka.

Co se týče traileru, je... vážně bizarní. Ze hry vám moc nevysvětlí a soustředí se jen na kočky, kočky a kočky a k tomu hudební číslo. Ale právě v téhle ujetosti je sympatický, byť bych příště bral demonstraci nějakých veselých historek z chovu koček. Třeba mutace, nečekaná úmrtí... Mew-Genics možná stihne vyjít ještě letos na PC a iOS.

...

Tagy: Indie strategie humor RPG

Zdroje: All Games Beta

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.