Stylový trailer oznamuje vydání Mafie III
zdroj: Archiv

Stylový trailer oznamuje vydání Mafie III

6. 10. 2016 16:05 | Video | autor: Aleš Smutný |

Skladba Nobody Wants to Die od dua Ice Cube a DJ Shadow konečně přináší launch trailer Mafie III, která zítra vychází na PC, PS4 a Xbox One. Jde o původní skladbu složenou pro hru a pokud byste snad toužili po textu, najdete jej zde. Jak se vám bude líbit samotná skladba hodně záleží na tom, jaký vztah máte k Ice Cubeovi, ale minimálně začátek nese velmi příjemnou dobovou atmosféru, která se jasně odkazuje k době, v níž se titul odehrává.

Samotné video je složené čistě z herních filmečků a pokud si nechcete prozradit konec některých aktérů předem, možná trailer vynechejte – byť je třeba říct, že podobných obětí Lincolnovy cesty za pomstou a mocí bude opravdu hodně. V rámci prostřihů, které představují jednotlivé pomocníky potěší drobnosti, jako je Vito v obleku a s Tommy Gunem, která dá vzpomenout na staré dobré časy…

Nicméně je zjevné, že tahle hra se odehrává v jiné době a v jiném prostředí – což je hlavní lákadlo hry, společně s příběhem. Z prvních pár hodin hry na mně styl vyprávění tvůrců udělal dojem, je dobře poskládaný, nebojí se střídat časové linie a především nemaluje černobílý obrázek o jednotlivých hrdinech, ale všechny ukazuje jako nepříliš sympatické osoby, které stíhají jejich osobní démoni.

Co mně v kontextu příběhu v traileru potěšilo, je zařazení páté postavy do závěrečného pohledu na Lincolna a jeho spojence. Je jím John Donovan, agent CIA a bývalý Lincolnův spolupracovník, který představují další klíčovou osobu, která hlavnímu hrdinovi s jeho plánem pomáhá – ovšem z méně zištných důvodů, než ti ostatní. Nicméně detaily už si budete muset zjistit sami, hra je k dispozici od zítřka a pokud jste hodně nedočkaví, můžete si ji koupit i v krabicové verzi v rámci půlnočního prodeje některého z českých herních obchodů.

zdroj: Archiv

Nejnovější články