zavřít

Strhující video z Destiny připomíná základní informace o hře

PlayStation 4 PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Střílečka Destiny se možná stane nejdražším projektem herní historie (viz článek), ale nás momentálně zajímá spíše kvůli tomu, jak se pokusí přesvědčit hráče, aby do hry investovali. Další video tedy shrnuje základní informace hře, ale zároveň nabízí i nové záběry přímo z akce.

Většinu informací z videa si můžete analogově přečíst třeba v tomto článku. Rozhodně je škoda, že na zveřejněných neuvidíte Tower, tedy centrální uzel, kde se hráči paktují do týmů a hlavně si navzájem prodávají vybavení. Pár názorných ukázek, jak můžete svou postavu ve hře vyšňořit, ale video přeci jenom obsahuje. Třeba zdobený pancíř vypadá vážně moc hezky.

Doufejme, že se na E3 Bungie předvede nejenom s novými informacemi a videoukázkami třeba z příběhové kampaně, ale hlavně snad tvůrci nabídnout možnost vyzkoušet si Destiny na vlastní ruce. Datum vydání už se ostatně blíží (9. září), chtělo by to názorné stvrzení, že se nemusíme bát dalšího odkladu.

Tagy: sci-fi RPG mmo FPS

Zdroje: VG247

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.