zavřít

Splinter Cell: Blacklist ukazuje, že Sam se umí i plížit

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Tedy... Chápu, že tvůrci chtěli ukázat to, že Splinter Cell: Blacklist nebude jen o...

Tedy... Chápu, že tvůrci chtěli ukázat to, že Splinter Cell: Blacklist nebude jen o rozmáchlé akci, kterou museli ukázat na E3 a že se hra určitě nevzdává odkazu předchůdců... ale nešlo to udělat na poněkud větším prostoru? Jedna kratičká sekvence s alfa verze hry sice sama o sobě potěší, pokud se těšíte na nějaké to plížení, ale máte pocit, že je to tak trochu málo, když už se kvůli tomu vydává video.

Na druhou stranu je třeba zdůraznit, což už jsme dělali několikrát, že ona akční sekvence z E3 byla exhibicí toho, jak jde hra hrát akčně a hlavně, jak by vypadala, kdyby se vše podařilo, všechny pohyby dobře navázaly a nepřátelé vás minuli. Takže tohle video sice má přispět k vyvracení mylného dojmu (vytvořeného ale samotnou prezentací), ale příště bychom prosili trochu delší.

Tagy: stealth akční

Zdroje: CVG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.