Sniper: Ghost Warrior 3 vás pošle likvidovat nepřátele do Gruzie
zdroj: Archiv

Sniper: Ghost Warrior 3 vás pošle likvidovat nepřátele do Gruzie

3. 8. 2016 14:23 | Video | autor: Václav Pecháček |

Pokud máte v oblibě odstřelovačské řemeslo se vším jeho plížením, krytím a děravěním nepřátelských lebek z extrémní vzdálenosti, možná jste se už dostali do styku se sérií Sniper: Ghost Warrior. Tyhle hry se na rozdíl od konkurenčního Sniper Elite nezabývají druhou světovou válkou, ale moderními, fiktivními konflikty. To platí i o nejnovějším přírůstku do rodiny – Sniper: Ghost Warrior 3, který se prezentuje novým trailerem.

Třetí díl má být podle tvůrců první hrou v sérii, která se zařadí mezi AAA tituly, což by mělo značit vyšší produkční investice, než v případě minulých dílů. Vášniví ostrostřelci se v trojce podívají až do Gruzie, kde v herní realitě probíhá občanská válka. Těm „hodným“ se samozřejmě bude hodit pomoc vaší věrné odstřelovačky. A podle nově vydaného traileru nejen jí.

Video je tak přeplněné zabíjením na blízko, přestřelkami se samopalem a jedním příšerným dabérským výkonem, že se v tom šumu samotné odstřelování skoro ztrácí. Když už se ale octne na scéně, nevypadá zle. Headshoty, průstřely více nepřátel na jednou… Sice nebudete kosit nacistické zombíky, ale kavkazští teroristé se snad prokážou jako důstojní náhradníci.

Na závěr ještě slovo varování: předchozí díl si od nás neodnesl zrovna pochvalné hodnocení. Odpověď na otázku, zda se vývojářům podaří složit reparát, nás čeká 27. ledna příštího roku.  

zdroj: Archiv

Nejnovější články