zavřít

Sledujte zombie horor ZombiU pro Wii U s vymakaným ovládáním

Wii U

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Když se poprvé objevil trailer na ZombiU, většina z nás zůstala skeptická, protože až moc...

Když se poprvé objevil trailer na ZombiU, většina z nás zůstala skeptická, protože až moc silně evokuje trailer na Dead Island a všichni víme, jak to nakonec dopadlo. Možná to nebyla špatná hra, ale s tím, co evokoval trailer neměla mnoho společného. Takže se podívejte na trailer pod textem... a připravte se na gameplay uvnitř článku, protože to je ve výsledku mnohem zajímavější záležitost. Proč?


Není náhodou, že největší potlesk z tiskovky Nintenda sklidila právě tahle ukázka. Za prvé hra nepředvedla žádné šílené akce s milionem mrtvých zombíků. Vypadá, že bude hodně sázet na atmosféru, pocit strachu i adrenalin při ustupování před hordou mrtvol. Navíc velmi dobře zakomponovala Wii U GamePad do systému hraní. Obzvlášť působivá je část, kde na GamePadu řešíte něco v inventáři a jako v reálu přes něj nevidíte blížící se zombii, která vás přepadne. Samozřejmě, může se ještě pokazit sto a jedna věc, ale tohle by mohla být dobrá, atmosférická a technicky nápaditá survival horor hra.

 

Tagy: zombie horor survival

Zdroje: Nintendo

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.