zavřít

Sledujte poslední boj Caydea-6 ve skvělém videu k Destiny 2

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Neeeee! Pardon, nemohl jsem si pomoct. Cayde-6 patří k mým nejoblíbenějším postavám z Destiny a vlastně možná i napříč herním světem. Dabing Nathana Filliona a hlavně jeho humor k tomuhle robotického pistolníkovi sedly a nabízely příjemnou protiváhu jinak smrtelně vážnému světu Destiny. Jenže humor a vážnost se promítly hned ve dvou videích k datadisku Forsaken. A kdo si pamatuje trailer z E3, ví, že i na hláškaře Caydea si počkala mechanická zubatá. Nový trailer se jeho poslednímu boji věnuje dopodrobna a, i když jste Destiny 2 nehráli, myslím, že na vás zapůsobí.

Co se stane, když se otevřou brány vězení, které drží ty nejdrsnější zabijáky a kriminálníky z vesmíru a proti nim stojí jen Cayde-6? Video s všeříkajícím názvem The Last Stand, povedenou akční choreografií a hláškami stále otlučenějšího Caydea, který rozhodně nedá svou kovou kůži zadarmo. Lepší už by to mohlo být jen s pár bílými holubicemi…

Ale ať zabrousím i mimo dojemná videa. Ve Forsaken se objeví i nový mód Gambit, který kombinuje prvky PvE a PvP a všichni hráči si jej budou moci vyzkoušet den zdarma příští víkend, tedy 1. září.

Tagy: online sci-fi FPS

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.