zavřít

Sledujte Ghost Recon Alpha, hraný film natočený v ČR

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Doprovodný snímek Ghost Recon Alpha vznikl vloni v České republice a natočilo jej duo...

Doprovodný snímek Ghost Recon Alpha vznikl vloni v České republice a natočilo jej duo nadějných režisérů (hlavně kraťasů) François Alaux a Hervé de Crécy. Jde o film, který se celkem sympaticky prolnul s Ghost Recon: Future Soldier a nutno říci, že filmařskými kvalitami celkem ční nad svými kolegy v této oblasti. Ačkoliv je prostředí monotónní, je vidět, že filmaři ví, jak natočit akční scénu a nenechávají se pohltit „herním“ odkazem. Ostatně, jako kdyby nestačili režiséři, kteří pracovali na oscarové Logoramě, máte tu kameramana z Districtu 9 a střihače z Černý jestřáb sestřelen.

Jinak tu uvidíte českou armádní techniku, pár známějších českých herců a samozřejmě český komparz. Určitě na tenhle film tu půlhodinku obětujte, není vůbec špatný a hlavně je potěšující, že se velmi často sáhlo po staré dobré animatronice místo digitálních triků. Někomu možná nesedne emocionální netečnost a minimální snaha o spíše burácivé deklarace hrdinství, ale tenhle styl je více syrovější a vlastně v tomto případě i sympatičtější.

Tagy: film akční vojenská

Zdroje: UbiSoft

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.