zavřít

Skvělá ukázka z fan filmu Deus Ex: Human Revolution

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Fanouškovské filmy na motivy her jsou občas výborné. Když už ne ve všem, tak minimálně ve věrnosti předloze a často i vizuálně vytříbeném stylu, kdy s malými prostředky dokáží vyčarovat velkou atmosféru. Teď se nám chystá jakýsi krátký film na motivy Deus Ex: Human Revolution a na YouTube kanálu dcodefilms se objevil minutový teaser. Který je výborný. Má překvapivě dobře zvládnuté efekty a i hlavní hrdina je Adamu Jensenovi docela podobný.

Tvůrčí skupina DCODE Films nemá bohužel na svém YouTube kanálu žádné jiné video, ale na oficiálním webu má moc hezký demo reel, kde je to samý slow motion a vidíte tam inspiraci nejrůznějšími známými filmaři s důrazem na výrazný vizuál. A taky to vypadá moc hezky. Ubisoft se filmů vůbec nebojí a několik jich chystá. Square Enix by si z nich mohl vzít příklad a DCODE Films oslovit, pokud se tenhle krátký filmeček povedl.

Tagy: akční sci-fi fanfilm

Zdroje: YouTube

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.